Kebab Tczew

Co powiesz na kebaba z kawałkami chrupiącego kurczaka?

Jeżeli masz dość standardowych kebabów z kurczaka i chciałbyś spróbować czegoś nowego, mamy dla Ciebie świetną propozycję! W naszej restauracji oferujemy trzy kebaby:

▪️ Rollo w tortilli, czyli: tortilla, chrupiące kawałki kurczaka, kapusta pekińska, pomidor, ogórek świeży, wybrany przez Ciebie sos.
▪️ Chicken kebab, czyli: bułka wypiekana w lokalnej piekarni,  chrupiące kawałki kurczaka, kapusta pekińska, pomidor, ogórek świeży, kukurydza, cebula, wybrany przez Ciebie sos.
▪️ Chicken kebab z frytkami, czyli: świeże, gorące frytki, bułka wypiekana w lokalnej piekarni,  chrupiące kawałki kurczaka, kapusta pekińska, pomidor, ogórek świeży, kukurydza, cebula, wybrany przez Ciebie sos.

Mięso w naszym kebabie to świeże kawałki soczystego kurczaka, smażonego na oleju na bieżąco w momencie zamówienia przez Ciebie dania. Zamawiając u nas masz pewność, że wszystkie składniki są świeże i najwyższej jakości. Staramy się unikać marketowych produktów - mięso i warzywa zamawiamy u lokalnego dostawcy przez co macie pewność, a dostawy świeżych produktów mamy codziennie. Dzięki temu możemy zagwarantować świeżość każdego z naszych dań.

Możesz zamówić kebaba do domu bez problemu przez naszą stronę, kliknij tutaj, aby przejść do menu.